KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11733139
nr 1173 3139
Oidentifierad konstnär, Flickporträtt, signerad, daterad 1903. Olja på duk, 46x38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:35:59
100 kr
150 kr
200 kr